Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Witamy w świecie gier laserowych


Laser Tag EquipmentLaserwizards jest dostawcą sprzętu oraz oprogramowania do gier laserowych (Laser Tag). Nasz sprzęt jest produkowany oraz rozwijany od ponad 20 lat. Na życzenie klienta wspomagamy również proces projektowania oraz wykonastwa aren do gry w laserowego paintballa. Niezawodne urządzenia o stylowym wyglądzie w połączeniu z nowoczesnym oprogramowaniem to gwarancja udanego biznesu dla naszych klientów. Szybki oraz niezawodny serwis oraz pomoc techniczna daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą !

Laser Tag bez granic

Laser Tag online

W dzisiejszych czasach Internet to juz nie tylko medium wykorzystywane w celach reklamowych, ilość różnego rodzaju usług jakie firmy udostepniają online rośnie z dnia na dzień. Ci, którzy kiedyś postawili na Internet dzisiaj mogą już spać spokojnie i liczyć zyski. Laser Tag pomimo tego że został wymyślony wiele lat temu, dzięki ciągłemu rozwojowi wciąż potrafi zachwycać i fascynować. Firma Laserwizards jest twórcą oprogramowania które przenosi Laser Tag na platformę online. Zapraszamy do zapoznania się z tym co oferuje DTT System.

Dlaczego warto nas wybrać?

Projektowanie areny

  • Zaawansowana technologia w optymalnej cenie

  • Projekt areny gratis

  • Pełny serwis na terenia kraju

  • Nowoczesny i stylowy design

  • Rezultaty gry w czasie rzeczywistym

  • Oprogramowanie online