Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

DTT System - Vouchery

Mechanizm Voucherów dostępny w DTT System to kompleksowe narzędzie wspomagające proces przedsprzedaży oraz wymiany barterowej usług.

Znacznie prościej będzie wymienić że vouchery wykorzystujemy :

- do przedsprzedaży naszych usług, zamiast stosowania różnych postaci biletów wstępu stosujemy jeden rodzaj vouchera którego wartośc oraz zakres usług określamy sami w systemie

DTT System Vouchers- jako przysłowiowych wejściówek

- jako karnety na nasze usługi

- jako vouchery podarunkowe

Jakie są zalety naszego mechanizmu voucherów:

- jeden wzór vouchera na dowolny zakres usług

- pełna kontrola nad ilością wydanych voucherów oraz ich datą ważności

- pełne raportowanie stanu realizacji voucherów

- możliwość unieważnienia vouchera w dowolnym momencie

- wszelkie informacje na temat danego vouchera są dostępne online, zarówno dla obsługi jak i posiadacza vouchera

- zastosowanie tego samego elementu jako biletów, karnetów, kart rabatowych itp. pozwala znacznie ograniczyć koszty

Zapewne osoby którym powyżej opisane przypadki są już znane od razu dostrzegą zalety naszego systemu. Dzieki zastosowaniu voucherów możemy udostępniać dowolny zakres naszych usług. Każdy voucher posiada numer oraz kod bezpieczeństwa, zapisane również w postaci kodu kreskowego co znacznie przyspiesza proces wprowadzania do systemu oraz eliminuje ryzyko ewentualnych błedów. Kod bezpieczeństwa gwarantuje że jedynie osoba będąca w posiadaniu vouchera będzie mogła uzyskać informacje na jego temat. Dostęp do funkcji związanych z mechanizmem voucherów jest zależny od odpowiedniego poziomu uprawnień.

W systemie dostępne są trzy typy voucherów:

- voucher kwotowy - funkcjonuje na podobieństwo przedpłaconej karty kredytowej

- voucher na gry Laser Tag - w pełni zintegrowany z systemem obsługi oraz raportowania gier

- voucher specjalny - wykorzystywany głównie w sytuacjach kiedy występuje dość szeroki zakres usług które pokrywa voucher i trzeba go wyrazić w sposób opisowy

Mechanizm voucherów który udostępnia DTT System to bardzo elastyczne narzędzie które można wykorzystać na wiele sposobów udostepniając różnego rodzaju usługi jak równiez produkty.