Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

DTT System - CMS

Jeszecze kilkanaście lat temu tworzenie stron internetowych i zarządzanie nimi było zadaniem wyłącznie dla osób posługujących się językiem HTML. Wraz z upływem czasu powstawały różnego rodzaju narzędzia usprawniające ten proces. Już dzisiaj publikowanie treści w internecie jest zadaniem prostym i możliwym do wykonania przez każdego. Systemy CMS (Content Management System) ewoluowały bardzo znaczącą prze ostatnie lata, na rynku dostępnych jest bardzo wiele systemów tego typu, bardziej lub mniej rozbudowanych. Podstawowym zadaniem systemu CMS jest oddzielenie samego tekstu od wyglądu i funkcjonalności strony. Ponieważ DTT System jest aplikacja internetową udostępnia również pełną funkcjonalnośc CMS. Użytkownicy DTT System w łatwy i szybki sposób sami mogą zamieszczać i modyfikować treści na swojej stronie, bez konieczności zlecania tego swojemu informatykowi. Zostawiliśmy również drogę otwartą dla osób bardziej wtajemniczonych i wymagających. System CMS jest systemem responsywnym, co oznacza że jest przystosowany do pracy zarówno na smartfonach, tabletach jak i tradycyjnych komputerach stacjonarnych czy laptopach.

Najważniejsze funkcje:

- proste i intuicyjne zamieszczanie treści dzieki wbudowanemu edytorowi

DTT System CMS- automatyczne tworzenie podstron i linków do nich

- ustawianie praw dostępu do tworzonych stron i treści

- w pełni konfigurowalne menu

- pełna wielojęzykowość strony

- resonsywność strony

- przesył plików na serwer bezpośrednio z interfejsu użytkownika

- wbudowane forum, galerie, konta użytkowników itp..

- możliwość wyboru tzw. skórek, czyli schematu kolorów

- możliwość wykorzystywania własnych stylów CSS

- pełne wsparcie dla pozycjonowania, zarówno dla strony głównej jak i podstron

- możliwość umieszczania własnych wstawek HTML, Java Script, Flash itp..

- dla bardziej zaawansowanych - umieszczanie skryptów w JSP

Możliwości konfiguracji są olbrzymie, a obsługa bardzo łatwa i intuicyjna. Naszym celem było stworzenie systemu który będzie dostępny dla ludzi nie związanych z informatyką, nie blokując przy tym drogi do modyfikacji osobom bardziej doświadczonym.