Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Raporty

Raporty w DTT SystemModuł raportów online dostępny w DTT System umożliwia dostęp do prezentacji oraz analizy wszelkiego rodzaju informacji zapisanych w bazie danych. Dzięki raportom uzyskujemy dostęp do szerszego zakresu filtrowania, sortowania oraz agregowania danych. Forma prezentacji danych ma również ogromne znaczenie w procesie ich analizy, nasz system udostępnia dane zarówno w postaci prostych list, list agregowanych jak i różnego rodzaju wykresów. Dostęp do poszczególnych raportów jest ograniczony prawami dostępów. Każdy z naszych raportów dostępnych online może zostać wyeksportowany w jednym z powszechnie stosowanych formatów (pdf, doc, xls, csv itp). DTT System posiada wiele wbudowanych raportów które są pomocne zarówno dla pracowników jak i kadry zarządzającej, na życzenie klienta system może zostać rozszerzony o dodatkowe raporty. Raportowanie danych w systemach informatycznych to silny mechanizm wykorzystywany zarówno do  kontroli, długoterminowej analizy oraz planowania.