Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Magic Bomb - mobilny Escape the Room


Urządzenie rozrywkowe - Magic Bomb Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding, świetnie nadaje się również do pokoi zagadek - Escape Room. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. Urządzenie Magic Bomb może być używane zarówno jako samodzielna atrakcja lub też może zostać zintegrowane z innymi urządzeniami dzięki interfejsowi wejśc i wyjść wprowadzonym w najnowszej wersji.

Magic Bomb in Action Profil Laserhouse na Facebook

Magic Bomb ma wiele zastosowań -Escape the Room i inne

Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największy zakres zastosowań. Użytkownicy sami definiują własne zestawy pytań i zadań które należy wykonać w celu rozbrojenia bomby. Zadbano o jak największy komfort użytkownika dlatego definiowanie zestawów pytań odbywa się na komputerze przy pomocy naszej specjalnej aplikacji. Można zdefiniować dowolną ilość zestawów pytań, które są następnie przesyłane do urządzenia za pomocą kabla USB. Pytania można układać dopasowując je do właściwego wydarzenia na którym ma być używane. W zależności od tego czy są to zadania dla dzieci czy też dorosłych można wykorzystać tematykę edukacyjną, rozrywkową, techniczną czy nawet z zakresu polityki. Rozbrajanie bomby może stać się zadaniem dla profesjonalisty lub też zamienić się w pełną śmiechu dobrą zabawę.

 Magic Bomb - oprogramowanie do definiowania zadań

Etap rozbrajania bomby może składać się z zestawu 5 zadań:
- przełączniki obrotowe – każdy z pięciu przełączników obrotowych należy nastawić na właściwą wartość w zakresie od 1 do 12
- kod pin na klawiaturze – aby przejść zadanie należy podać właściwy kod pin
- czujniki odległości – zadanie zręcznościowe – należy utrzymać dwie dłonie jednocześnie przez określony czas czujnikami, poprawna odległość jest sygnalizowana świetlnie
- przyciski – do dyspozycji mamy 6 przycisków – należy jednocześnie wcisnąć przyciski zdefiniowane w zadaniu  np. 3 z 6
- rozłącznie kabelków – jak w każdej bombie nie mogło zabraknąć tego zadania – kabelki są ponumerowane od 1 do 8 - definiujący zadanie sam określa które i w jakiej kolejności mają być zozłączone
Każde z zadań może być aktywne lub też wyłączone w zależności od potrzeb. Kolejnośc zadań jest również definiowana.

Wraz z urządzeniem dostarczamy wiele zestawów gier. Dostępne są gry zarówno długie jak i krótkie, dla dorosłych i dla dzieci. Niektóre z gier zawierają puzzle i zagadki graficzne. Nasze gry nadają się na różnego rodzaju eventy oraz do Escape Room. Specjalnie na potrzeby Escape Room po rozbrojeniu bomby wyświetla ona specjalny kod odblokowujący który może zostać użyty do otwarcia drzwi lub kłódki. Przygotowaliśmy również zagadki online - któtkie gry logiczne które po rozwiązaniu problemu wyświetlają odpowiedź do któregoś z  zadań. Zagadki online działają na tabletach, smartphonach, komputerach oraz innych urządzeniach z przeglądarka internetową. W najnowszej wersji urządzenia istnieje możliwośc wyboru języka komunikatów wyświetlanych w urządzeniu. Standardowo dostępne sa języki: angielski, francuski, niderlandzki, hiszpański, niemiecki, włoski oraz polski. Dodatkowo istnieje mozliwośc zdefiniowania własnych języków lub też spersonalizowanych komunikatów. Wszystkie zestawy gier , instrukcje oraz gry online są również dostępne we wszystkich w/w językach.

Zestawy gier do Magic Bomb
Projektując urządzenie zadbaliśmy o jego estetyczny wygląd oraz trwałość elementów. Podczas zabawy kolejne etapy są sygnalizowane świetlnie i dźwiękowo. Cały panel jest dodatkowo podświetlany w różnych kolorach. Podświetlenie może być oczywiście wyłączone jeżeli urządzenie ma być używane na zewnątrz. Urządzenie Magic Bomb jest wyposażone w wyświetlacz który w kolejnych etapach zabawy wyświetla instrukcje jakie należy wykonać w celu rozbrojenia bomby. Przez cały czas zabawy na specjalnym dodatkowym wyświetlaczu wyświetlany jest czas jaki pozostał do aktywacji. Urządzenie ma wbudowana baterię która zepewnia długotrwałą prace na jednym ładowaniu.

 Urządzenie rozrywkowe - Magic Bomb

W najnowszej wersji urządzenie może być opcjonalnie wyposażone w interfejs wejść i wyjść który możemy wykorzystać do integracji z urządzeniami zewnętrznymi. Rozwiązanie takie daje również możliwość wykorzystania urządzenia jako jednostki centralnej np. w Escape the Room. Urządzenie może sterować pracą całego pokoju zagadek. Interfejs wej/wyj jest bardzo rozbudowany i w łatwy sposób pozwala na integrację z innymi urządzeniami. Możemy np. otwierać drzwi lub sejf po zakończeniu konkretnego zadania, możemy ostatecznie otworzyć drzwi po rozbrojemiu bomby, możliwości jest naprawdę wiele. Urządzenie może być równiez zintegrowane z popularnym mikrokomputerem Raspberry PI. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące możliwości integracyjnych z urządzeniem Magic Bomb. Zapraszamy do kontaktu.

 

Interfejsc wejść i wyjść urządzenia Magic Bomb