Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Nuclear Box - TeambuildingsNuclearBox to urządzenie rozrywkowe wzorowane na tematyce reaktorów jądrowych. Celem graczy jest jest uratowanie świata poprzez uruchomienie ostatniego dostępnego źródła energii na ziemi. Reaktor należy uruchomić w zadanym czasie wykonując szereg zadań zręcznościowo umysłowych. Gra dostarcza wielu wrażeń i świetnie integruje ludzi. Urządzenie jest polecane wszędzie tam gdzie najważniejsza jest dobra zabawa. Nasi klienci to firmy eventowe, Escape Room’y, Laser Tagi , sale zabaw oraz wiele innych operatorów rozrywki. Nuclear Box to propozycja zarówno dla dorosłych jak i dzieci, świetny pomysł na imprezę firmową, urodziny czy jakikolwiek inny event. Gra możliwa jest zarówno w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu. Ciekawym pomysłem jest również zastosowanie kilku urządzeń jednocześnie co wprowadza dodatkowy element rywalizacji.

Teambuildings, Escape the Room and wiele innychWraz z urządzeniem dostarczamy wiele zestawów gier – zagadek dostosowanych do różnych grup wiekowych. Zarówno nasze urządzenie jak i zagadki są wielojęzyczne. Oprócz gotowych zestawów gier wraz z urządzeniem dostarczane jest oprogramowanie dzięki któremu można tworzyć własne zestawy gier dostosowane do potrzeb klienta. Poziom trudności w każdym przypadku zależy od trudności zadań oraz sposobu ich definiowania w aplikacji. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna, nie powinna nikomu sprawić żadnych trudności. 

Wiele gier znajduje się w zestawie

Zabawa podzielona jest na etapy. Na jednym z etapów gracze muszą wsunąć pręty paliwowe w odpowiednie gniazda bez dotykania krawędzi otworów. Kolejność gniazd może być wyświetlana na urządzeniu lub też stanowić kolejną zagadkę do rozwiązania. Każda pomyłka oznacza naliczenie punktów karnych lub też konieczność rozpoczęcia zadania od nowa. Łatwe zarządzanie i konfiguracjaPręty paliwowe znajdują się w momencie rozpoczęcia zabawy w walizce ale równie dobrze mogą zostać ukryte w innym miejscu a znalezienie ich może stanowić dodatkowe wyzwanie. Kolejnym etapem jest konieczność wpisania prawidłowego kodu pin który może mieć długość od 1 do 20 znaków. Ciekawym zadaniem jest również  Memo – sekwencja bezpieczeństwa. Dostępnych jest 12 przycisków oraz 12 lampek. System zapala w losowej kolejności lampki a zadaniem graczy jest powtórzenie sekwencji poprzez użycie odpowiednich przycisków. Ilość lampek oraz szybkość wyświetlania są konfigurowalne dzięki czemu możemy w łatwy sposób sterować stopniem trudności. Kolejne zadanie to włączenie odpowiednich rdzeni reaktora jądrowego. W systemie jest pięć rdzeni, należy wiedzieć które rdzenie należy włączyć i w jakiej kolejności. Kolejność wyżej opisanych zadań może być zmieniana. Ostatnim z zadań jest ostateczne włączenie reaktora poprzez użycie specjalnego przycisku lotniczego. 

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

Urządzenie pracuje na zasilaniu bateryjnym ale w razie potrzeby istnieje możliwość zasilania bezpośrednio z sieci. Ładowarka, zasilacz i okablowanie znajdują się na standardowym wyposażeniu urządzenia. Standardowym przeznaczeniem jest praca mobilna ale w razie konieczności istnieje możliwość wyposażenia urządzenia w tak zwane porty wejścia-wyjścia dzięki którym możliwa jest współpraca z włącznikami lub innymi urządzeniami zewnętrznymi.  Opcjonalnym wyposażeniem jest również Relay Box czyli specjalnie przygotowany zestaw przekaźników dzięki któremu w bezpieczny sposób możemy podłączać urządzenia zewnętrzne. Urządzenie może zostać również zintegrowane z popularnymi mikrokomputerami dzięki wykorzystaniu specjalnego modułu Raspberry Box. 

Zainteresowany?

Napisz do nas dtt@laserwizards.pl   Magic Bomb in Action Profil Laserhouse na Facebook