Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Indoor Laser Tag Systems

Sprzęt tego typu cieszy się obecnie największą popularnością, jest on oferowany klientom których interesują rozwiązania stacjonarne. Laserwizards posiada w swojej ofercie bogaty asortyment rozwiązań, który dopasowujemy do wymagań klienta, wielkości areny oraz charakteru miejsca które tworzy. Nasz system posiada budowę modułową, co daje możliwość rozpoczęcia biznesu z minimalnym nakładem finansowym i rozbudowanie go w późniejszym okresie.

Jak działa i co może wchodzić w skład pakietu?

Do uruchomienia systemu w wersji podstawowej potrzebny jest komputer wraz z oprogramowaniem, odbiornik-nadajnik radiowy oraz zestaw pistoletów wraz z kamizelkami. Opcjonalnie Laserwizards posiada w swojej ofercie niskobudżetową wersję pistoletów bez kamizelek. Oprogramowanie może zostać zainstalowane na komputerze dostarczonym wraz z systemem (opcjonalnie) lub na komputerze klienta.

Pistolet wraz z kamizelką - podstawowy element wyposażenia gracza

Kamizelka

KamizelkaWyposażona w czujniki rejestruje wszystkie trafienia od pozostałych uczestników gry. Czujniki umiejscowione są na obu barkach, na plecach oraz z przodu na torsie. W czasie gry kamizelka świeci na czerwono lub zielono w zależności od wariantu gry. Reakcją na trafienie jest odpowiedni sygnał głosowy oraz zmiana częstotliwości świecenia lub całkowite zgaśnięcie. Cała elektronika w którą wyposażona jest kamizelka została osłonięta przeźroczystymi osłonkami z wytrzymałego materiału. Pozostała część kamizelki wykonana jest z podwójnej warstwy bardzo solidnego materiału wykorzystywanego w żeglarstwie. Eliminuje to ryzyko pęknięć kamizelki po dłuższym okresie użytkowania co może mieć miejsce w przypadku materiałów takich jak guma czy plastik, zwiększa to również komfort gry naszych klientów.

Pistolet

PistoletTo główny element wykorzystywany przez zawodników w trakcie gry dlatego też bardzo ważne jest aby był on jak najbardziej odporny na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. W procesie projektowania dołożyliśmy wszelkich starań aby oprócz nowoczesnego wyglądu odpowiednio dobrać materiały tak aby zapewnić mu jak najdłuższą trwałość. Od góry pistolet posiada przeźroczysta osłonkę co pozwala Pistoletobserwować wszystkie elementy w trakcie pracy. Świecące oraz mrugające na czerwono i zielono diody podkreślają jego nowoczesny design. Dolna część to uchwyt oraz przyciski - strzał klasyczny oraz granat, pod osłonką znajduje się również gniazdo za pomocą którego nasi serwisanci mogą w łatwy sposób dokonywać aktualizacji oprogramowania sterującego pracą pistoletu oraz kamizelki (firmware). W tylnej, górnej części znajduje się wyświetlacz LCD który w czasie gry wyświetla takie informacje jak: aktualna pozycja gracza, czas pozostały do końca gry,  nazwa gracza, informacja przez kogo gracz został trafiony w danym momencie. W czasie spoczynku (przy włączonej baterii) wyświetla informacje serwisowe.

Broń jest połączona z kamizelką za pomocą kabla umożliwiającego wzajemną komunikację oraz zasilanie. Kiedy gracz oddaje strzał pistolet wydaje sygnał dźwiękowy oraz emituje sygnał świetlny (laser) wraz z sygnałem podczerwieni, który zostaje odebrany w przypadku trafnego strzału przez kamizelkę przeciwnika. Kamizelki komunikują się drogą radiową z komputerem bazowym oraz między sobą co zapewnia im wymianę informacji oraz dostęp do wyników gry w czasie rzeczywistym.

Zobacz nasz sprzęt w akcji...