Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Laser Maze - Laserowy Labirynt

Laser MazeLaserowy Labirynt (Laser Maze) to bardzo ciekawa alternatywa na rozszerzenie swojej oferty usług rozrywkowych. Jest to interaktywna gra składająca się z zestawu laserów ułożonych w formie przeszkód. Zadaniem graczy jest pokonanie laserowych przeszkód i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde przerwanie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację. Najlepszym porównaniem będzie tu nawiązanie do laserowych systemów zabezpieczeń stosowanych w bankach czy muzeach kiedy to przerwanie wiązki lasera powoduje załączenie alarmu.

Laser MazeInstalację labiryntu przeprowadza się w osobnym pomieszczeniu o wielkości od 20 metrów kwadratowych wzwyż. Sugerowane wymiary pomieszczenia to 4m x 6m ale pomieszczenia o innych wymiarach równiez nadaja się do instalacji.

Co wchodzi w skład systemu?

- zestaw laserów oraz zestaw czujników

- moduły połączeniowe laserów oraz czujników

- interfejs komunikacji z komputerem

- komputer wraz z oprogramowaniem do konfiguracji i uruchamiania gier

- zewnętrzny panel przycisków montowany na ścianie (start/stop, wybór stopnia trudności)


Laser MazeNa jednej ze ścian montowane są lasery a na przeciwległej ścianie czujniki które odbierają sygnał świetlny. Standardowa instalacja to 16 laserów, ilość tą można zwiększać lub zmniejszać w zależności od potrzeb klienta. Pracą systemu steruje oprogramowanie pracujące na komputerze z systemem operacyjnym z rodziny Windows. Uruchamianie gier może odbywać się zarówno bezpośrednio z komputera jak i również z dodatkowego panelu przycisków zamontowanego przy wejściu do pomieszczenia, umożliwia to zabezpieczenie komputera przed osobami biorącymi udział w grze. System umożliwia konfigurowanie do trzech stopni trudności, dla każdego stopnia możemy definiować dowolną ilość ustawień laserów, dzięki czemu za każdym razem kiedy zostanie uruchomiona gra układ laserów będzie się różnił. Labirynt może pracować zarówno w trybie jednorazowego przejścia pomieszczenia jak również z wykorzystanie tzw. przycisku stopu za pomocą którego wydłużamy dwukrotnie drogę potrzebna do pokonania labiryntu. Opcjonalnie system może zostać wyposażony we wrzutnik monet. System umożliwia podłączanie urządzeń zewnętrznych które będą załączane w momencie zajścia odpowiedniego zdarzenia np. przerwanie wiązki, start gry itp. Aby zapewnić odpowiednia widoczność laserów wymagane jest zastosowanie wytwornicy mgły lub dymu. 

Aplikacja dołączona do systemu zawiera wiele możliwości konfiguracyjnych, podstawowe funkcje oprogramowania to:

Laser Maze Software- definiowanie planów gier czyli określanie które zestawy laserów maja być aktywne a które nie

- raportowanie ilości rozegranych gier

- konfiguracja pracy systemu, funkcje serwisowe

- możliwość definiowania playlist z własnych plików mp3, definiowanie własnych dźwięków które mają być odtwarzane w momencie zajścia odpowiedniego zdarzenia w grze

- możliwość pracy wielomonitorowej - na osobnym ekranie wyświetlane są wyniki gry

- drukowanie wyników gry

 

zobacz Laser Maze w akcji....