Magic Bomb

Urządzenie rozrywkowe - Time Bomb

Urządzenie Magic Bomb to świetne rozwiązanie na każdego rodzaju event. Począwszy od organizacji  urodzin poprzez imprezy firmowe kończąc na różnego rodzaju konkursach - element konieczny przy każdym wydarzeniu typu Teambuilding. W skrócie Magic Bomb to urządzenie rozrywkowe symulujące bombę którą należy rozbroić w wyznaczonym czasie. Aby rozbroić bombę należy wykonać szereg czynności umysłowo ruchowych. zobacz więcej...

 

Nuclear Box

Jest rok 2050, na świecie brakuje energii. Nasza nadzieja to uruchomienie reaktora jądrowego.Czy zdołasz to zrobić? 

zobacz więcej...

Nuclear Box - mobilny Escape the Room

 

Laserowy Labirynt

Laserowy Labirynt (Laser Maze)  to gra składająca się z zestawu laserów oraz czujników zamontowanych na przeciwległych ścianach. Urządzenie stanowi idealne rozwiązanie jako dodatkowa atrakcja do różnego rodzaju centrów rozrywki.

zobacz więcej...Laser Maze

Laserowa Strzelnica

Laser Shooting GalleryInteraktywna strzelnica to bardzo ciekawa opcja na rozszerzenie naszego centrum rozrywki. Urządzenie prezentuje się bardzo okazale i nie wymaga zbyt wiele miejsca do instalacji.

zobacz więcej...

 

Laser Shooting - Laserowa Strzelnica

Shooting TargetLaserowa Strzelnica to kolejna atrakcja w klimacie laserów która może urozmaicić rozrywkę w naszym centrum. Urządzenie to można wykorzystać jako ciekawe uzupełnienie w ośrodkach do gry w Laser Tag, jak również w innych obiektach nie powiązanych w żaden sposób z laserami. System może być wykorzystywany jako rozwiązanie stacjonarne jak również mobilne, można go wtedy wykorzystać przy organizacji różnego rodzaju imprez plenerowych. Laserową Strzelnicę którą oferuje Laserwizards należy traktować jako urządzenie rozrywkowe w którym o wyniku rozgrywki decyduje refleks oraz skupienie graczy. Urządzenie raczej nie spełnia roli klasycznej strzelnicy w której głównym celem jest wypracowanie precyzji strzału.

Co wchodzi w skład systemu?

W skład systemu wchodzi zestaw elektronicznych punktów które montujemy na jednej ze ścian (standardowo 12 punktów, można rozszerzyć do 20), interfejs komunikacji z komputerem, komputer stacjonarny lub laptop, zestaw pistoletów (ilość zależy od wielkości pomieszczenia, zalecamy ilośc od 4 do 6) . Instalację punktów (celów) przeprowadzamy na jednej ze ścian, która będzie stanowiła główny obiekt strzelecki. Punkty powinny znajdować się w odległości około 1 metra od siebie. Zalecane wymiary pomieszczenia to od 4m x 5m wzwyż. Dla lepszego efektu zaleca się udekorowanie pomieszczenia fluorescencyjnymi malunkami i zastosowanie oświetlenia UV. W trakcie gry system reaguje na odpowiednie zdarzenia efektami dźwiękowymi dlatego zalecana jest również instalacja systemu nagłośnienia. Aby promienie laserów były widoczne wymagane będzie również zastosowanie wytwornicy dymu lub mgły. Wraz ze strzelnicą można zakupić pistolety dedykowane dla tego celu lub też w przypadku klientów posiadających już sprzęt do zastosowań zewnętrznych wykorzystać go.

Laser Guns

Na czym polega sama gra:

System może pracować w trybie gry indywidualnej lub też drużynowej. Ilość graczy która może jednocześnie brać udział w grze jest zależna od ilości posiadanych pistoletów oraz wielkości pomieszczenia. Celem gry jest zestrzelenie jak największej ilości punktów które zapalają się losowo w trakcie gry. Laser Shooting Gallery SoftwarePunkty zapalają się w kolorze czerwonym lub zielonym. Za trafienia w cel który zapalił się w tym samym kolorze co kolor gracza przyznawane są punkty dodatnie, ustrzelenie celu przeciwnika skutkuje ujemnymi punktami. W trakcie gry oraz po jej zakończeniu wyniki są wyświetlane na monitorze. Do konfigurowania systemu wykorzystujemy aplikację zainstalowaną na komputerze pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego z rodziny Windows. Program posiada wiele opcji umozliwiających konfigurowanie zachowań punktów w trakcie gry. Uruchamianie gier oraz wybór trybu gry można przeprowadzić bezpośrednio z aplikacji lub też za pomocą zewnętrznych przycisków. Rozwiązanie takie umożliwia ukrycie komputera przed osobami biorącymi udział w grze.

Zobacz Laserową Strzelnicę w akcji...